FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wycena robót jest płatna?

Nie, naszą pracę wyceniamy bezpłatnie. Umawiamy się na spotkanie z Klientem na terenie danej inwestycji, dokonujemy oględzin, sporządzamy stosowne obmiary, jeżeli wymaga tego specyfika zadania, a następnie wyceniamy całość pracy. Przygotowanie oferty zajmuje max. 2 dni robocze.

Dlaczego nie ma stałego cennika?

Specyfika branży robót ziemnych oraz rozbiórkowych polega na zindywidualizowanym charakterze danego zadania. Po pierwsze, czynnikiem wpływającym na cenę jest wielkość powierzchni terenu. Po drugie, ilość i charakter zlecanych robót, co wiąże się z koniecznością zapewnienia specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Co w sytuacji, gdy będą złe warunki atmosferyczne?

W przypadku zaistnienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonywanie danych robót, czas wykonania zlecenia ulegnie stosunkowemu wydłużeniu. Sytuacja taka ma najczęściej miejsce w przypadku obfitych opadów deszczu na terenach gliniastych. Zazwyczaj termin realizacji nie jest jednak przedłużony o więcej niż 7 dni.

Jaki jest termin realizacji zlecenia?

Mając na względzie dysponowanie przez naszą firmę kilkoma kompetentnymi zespołami specjalistów, zlecenia realizujemy możliwie najszybciej, zachowując przy tym najwyższą jakość prac. Wiemy, jakie znaczenie ma dla Klienta czas - zarówno rozpoczęcia prac, jak i okres ich trwania.

Na jakim obszarze wykonywane są prace?

Przyjmujemy zlecenia do realizacji na obszarze Warszawy oraz okolic. W przypadku prac o większych rozmiarach, wykonujemy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego.

Zadzwoń

667 969 069LUBNapisz